Vítejte v mateřské škole Harmonie

MŠ Šponarova 16

Představení mateřské školy

Vedení mateřské školy: Mgr. Martina Čmielová - zástupce ŘMŠ

Naši mateřskou školu najdete na ulici Šponarova vedle Úřadu městského obvodu Ostrava - Jih. Je velmi dobře dostupná autobusové i tramvajové dopravě. Samotná budova školy je třípatrová, usazená do rozlehlé udržované zahrady s různými herními prvky umožňujícími dětem rozmanité pohybové aktivity. V budově najdete tři třídy s přilehlými šatnami, samostatnou kuchyň v suterénu i sklepní prostory a v každé třídě zvířecího kamaráda.

Úzce spolupracujeme s rodiči. Pořádáme nejrůznější akce. Snažíme se podporovat pozitivní vztah k životnímu prostředí a do určité míry rozvíjet zodpovědnost, samostatnost, ohleduplnost a podobné atributy sociálního vnímání dětí. Vytvářením atmosféry pohody, vstřícnosti a lidskosti následujeme filozofii MŠ.

Video představení mateřské školy

Vnitřní organizace MŠ Šponarova 16